Přeskočit na obsah

Naše posádka

Tomáš Jarošek

Hlavička, konstruktér, vývojář, tiskový mluvčí, marketer, zákaznická podpora, hlavní nákupčí… A mnoho dalších funkcí pro Vás s nadšením zastupuje Tom. Na něj se můžete obracet s otázkami ohledně výrobků, speciálních přání, ladění, hry na nástroje, nápadů na zlepšení nástrojů, nabídek spolupráce apod. Jeho romantickou a inspirativní cestu k Harmonii Zvuku můžete přečíst zde: Počátek Harmonie Zvuku.

Justyna Jarošková

Laskavá podpora celého projektu, pravá, levá a neviditelná ruka šéfa, expeditorka, správce “balícího centra”, zdobitelka nástrojů, pisatelka obšťastníků, spoludesignerka pro stánky a stránky… Tak nějak něco od všeho, aby Harmonie Zvuku mohla dýchat a rozvíjet se.

Ve dvou se to táhne lépe, tak od začátku tvoříme Harmonii Zvuku pro Vás spolu… ale čím víc lidi, tím veseleji, a tak jsme si před pár léty pořídili maskota…

Jasmínka

Maskot firmy

Maskot firmy a hlavní hrdinka našich soutěžních slosovacích videy. Sluníčko pro zákazníky, kteří k nám přichází osobně vybrat nástroj. Tušíme, že za nějakou dobu zaskočí funkci tiskové mluvčí za Toma. Má k tomu jasné předpoklady! 😀

Pomáhají nám:

Michal Veselý

Modré z nebe, které se objevilo na naši cestě po letech proseb a plánů. Náš administrátor, grafik a inspirace. Mladý muž mnoha zájmů, které krásně kombinuje ve svém životě. Umění, grafika, truhlářství, mikroskopická stavba dřeva, posvátná geometrie, aikido… to je jen vrcholek toho, co naplňuje mysl a srdce Michala. Tento internetový obchod dělal s velkou vnímavosti a elánem. Pokud byste potřebovali vyvinout nebo vylepšit produktovou, propagační grafiku či web, můžete jej kontaktovat 9m.vesely@gmail.com.