Přeskočit na obsah

Časté dotazy

Ano, s radosti! Využijte jednoduchý formulář na eshopu nebo zavolejte přímo Tomovi 777 609 479. Domluvíme se, co Vám bude sedět nejlépe a splníme Vaše nástrojové přání.

Určitě ano. Jsou dvě možnosti. Buď si v obchodě vyberete hotovou zdobenou kalimbu, anebo se domluvíme na zakázkové výrobě přesně podle Vašeho přání. Zdobit můžeme vypalováním, gravírováním nebo vsazením polodrahokamu. Můžete poslat svou představu na náš email nebo motiv nechat na nás a my Vás překvapíme originálním vzorem. Vše je o domluvě.

Naše kalimby drží ladění velmi dlouho, ale může se stát, že nějaký tón potřebuje trochu poupravit. Ladění kalimby je velmi jednoduché – budete k tomu potřebovat chytrý mobil a malé kladivko. Návody najdete na YouTube. Kdyby jste i přesto měli problém, kontaktujte nás a my Vám pomůžeme.

Ano, skladby se můžete učit buď podle videonávodů na YouTube nebo tak zvaných tablatur. Jsou to zjednodušené notové zápisy, podle kterých zvládnete hrát, i když neumíte číst běžné noty. Více informaci připravujeme, v případě zájmu nás kontaktujte.